До влади мають прийти нові люди, а не політики, які такими прикидаються, – Добродомов

Старі політики, які з 1998 року при владі, не здатні змінити систему, адже вони — її породження.

Про це заявив кандидат у президенти, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов під час ток-шоу «Пульс» на телеканалі 112.ua.

«Скажіть, чи несе прем’єр-міністр відповідальність за курс країни та за рівень життя українців? Чи несе міністр економіки відповідальність за фінансову систему? Чи несе міністр енергетики відповідальність за тарифи? Чи відповідає міністр оборони за те, що у 2014 році, по суті, ми залишилися без армії? Але ж ці люди, які займали такі посади, зараз очолюють так звані президентські рейтинги! Зараз ці старі політики роздають нам нові обіцянки! Ми далі будемо вірити?», – констатував він.

Добродомов наголосив, систему зможуть зламати виключно нові та професійні люди.

«Тільки патріотичні та молоді політики мають прийти до влади. Які розуміють, що потрібно збудувати країну, яку потім залишимо дітям. Країну без боргів, модернізовану, успішну та з перспективами. Для цього нам потрібно провести реалістичні реформи. І це наша мeта, команди «Народного контролю» та моя, як кандидата. Я перeконаний, що разом ми зможемо змінити країну», – додав лідер «Народного контролю».