Добродомов готовий взяти на поруки Саакашвілі

За чотири роки після майдану влада не спромоглася посадити соратників Януковича, а Саакашвілі вже на лаві підсудних.

Про це заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов, який зараз перебуває у Печерському райсуді Києва, де розглядають справу Саакашвілі.

«Представники поліції чомусь уже називають його «обвинуваченим». Хоча до рішенню суду, тим паче у кримінальній справі, він перебуває у статусі «підозрюваного». А тим часом посіпаки Януковича, котрі залишилися в Україні, так досі й не за ґратами, дехто спокійно вже четвертий рік сидить у парламенті. Справи Бойка, Бакуліна, Новинського, Добкіна. Де гучні судові засідання? Де вироки тим, хто обкрадав державу і досі це робить?! Не кажу вже про новітніх корупціонерів», – підкреслює нардеп.

Добродомов додає, що партія «Народний контроль» засуджує порушення закону та демократичних принципів під час затримання  Михайла Саакашвілі.

«Вторгнення до помешкання, сотні силовиків, недопущення адвоката та народних депутатів до підозрюваного – це методи роботи російської диктатури. Це нагнітання ситуації у країні. Вже влада вирішила, що Саакашвілі злочинець. Це може постановити лише суд. Сьогодні я прийшов на судове засідання, аби підтримати Михайла, я готовий взяти його на поруки», – наголосив він.