Добродомов: Конфлікт між народними депутатами і Шокіним загострюватиметься

Уже близько 120 народних депутатів підписалися під проектом постанови про звільнення Віктора Шокіна. І, радше за все, конфлікт між парламентарями та Генпрокурором лише загострюватиметься.

Такий прогноз зробив секретар Антикорупційного комітету Дмитро Добродомов 22 липня в ефірі телеканалу «112».

«Насправді мій підпис стоїть у цьому проекті ще під 53-м номером. Я один із небагатьох, хто у фракції «Блок Петра Порошенка» не голосував за призначення Шокіна Генпрокурором.  Я був впевнений, що людина зі старої системи не здатна її зламати. Й останній корупційний скандал в ГПУ довів це», – заявив Дмитро Добродомов.

Зараз народні депутати не задоволені роботою ГПУ та мають до її очільника безліч питань.

«Шокін робить багато заяв політичного характеру – як то навіть про ймовірний замах на його життя. Але.. Треба говорити про конкретні речі і факти. А вони такі: вся Верховна Рада чекає подання у справі вишок Бойка. Але де подання, – невідомо. А ганебне подання на Клюєва, яке дозволило йому просто втекти, бо до уваги не взяли вкрай важливі докази».

Також Добродомов нагадав давню обіцянку Шокіна із «дня на день» зробити подання у ВРУ на звільнення 200 суддів. Утім цього й досі не сталося.

«Така поведінка не робить честі Генпрокурору. Тому я впевнений, невдоволеність депутатів його роботою лише зростатиме», – резюмував Дмитро Добродомов.

Нагадаємо, 14 липня саме за ініціативи Дмитра Добродомова Комітет ВРУ з питань запобігання і протидії корупції прийняв рішення рекомендувати парламенту звільнити Генпрокурора Віктора Шокіна через корупційний скандал у ГПУ.