Добродомов: Львів буде першим містом без корупції

Народний депутат України, лідер партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитро Добродомов переконаний, що лише нові люди при владі зможуть навести лад у Західній столиці України. Таку думку він висловив у програмі «Новини» в ефірі телеканалу “Інтер”.

«За останні десять років у Львові нічого не змінилося. Для туристів столиця Лева – це вітринне місто, а Андрія Садового сміливо можна назвати мером Площі Ринок і центральних вулиць. Тим часом, на Сихові, Левандівці чи у Рясному Садового вже зо десять років не було. У цих районах і далі сила-силенна комунальних, тарифних проблем», – зазначив Дмитро Добродомов.

Окрім того, він наголосив, що «Самопоміч» Садового – це партія чиновників Львівської міської ради, діяльність якої у місті практично паралізована.

«У листопаді минулого року з десяток партійців стали народними депутатами. Понад те, дехто із них балотуватиметься на посаду мера в інших містах України», – наголосив Дмитро Добродомов.

Він також додав, що у Львівську міську раду потрібно заводити людей із громадського середовища, щоб вони приймали та реалізовували правильні управлінські рішення.

Дмитро Добродомов переконаний: Львів можна зробити першим містом без корупції.

«Нам потрібно робити прецеденти і показувати приклади боротьби з корупцією на місцях. У Львові за десять років у цьому плані нічого не змінилося. Перше, що слід зробити – впровадити публічні та прозорі конкурси на посади керівників департаментів у Львівській міській раді, використання бюджетних коштів має контролювати громада, тендери мають бути прозорими. У Львові дуже активні громадські організації, які могли би все це контролювати. Все це можна зробити – було би бажання», – підсумував Дмитро Добродомов.