Добродомов: Ми зробимо все, щоб корупціонери із ГПУ були притягнуті до відповідальності

Антикорупційний комітет ВРУ з ініціативи його Секретаря, лідера партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитра Добродомова підтримуватиме розслідування та усі дії, скеровані на викриття та притягнення до відповідальності високопосадовців ГПУ, задіяних у корупційних схемах.

Про це повідомив сам Дмитро Добродомов на своїй сторінці у Фейсбук.

«Щойно, 14 липня, на засіданні Антикорупційного комітету заступник Генпрокурора України Давід Сакварелідзе підтвердив факт тиску з боку керівництва ГПУ на тих прокурорів та працівників СБУ, які провели блискучу операцію щодо затримання високопоставлених працівників ГПУ, яких підозрюють у корупції. Зокрема, під час обшуку в них вилучили понад півмільйонна доларів готівкою, діаманти та… наркотики!», – написав Дмитро Добродомов.

Після невдалих спроб відкрити кримінальну справу проти слідчих (за начебто незаконне захоплення держбудівлі та обшуків без санкції суду), та публічної підтримки дій слідчих Президентом, справа перейшла в іншу фазу: обидва фігуранти корупційного скандалу вже вийшли на волю під заставу і лише тимчасово відстороненні від роботи (не звільненні!). , Результати ж експертизи  виявленої наркотичної речовини вже викликають обґрунтоване занепокоєння, – навів факти народний депутат.

Так, заступник Генпрокурора Віталій Касько прямо назвав тих, хто чинив тиск на слідство – це перший заступник Генпрокурора Володимир Гузир та заступник Юрій Столярчук, які  ініціювали відкриття кримінальних справ проти принципових слідчих.

«Отож, з огляду на такі факти «Комітет прийме рішення про підтримку їхніх дій та вимагатиме покарання тих посадових осіб у ГПУ, котрі відкривали безпідставні («заказушні») кримінальні справи, які зараз Генпрокурор Віктор Шокін просто змушений був закрити», – повідомив Секретар Антикорупційного комітету.

«Я ж особисто ще більше утвердився в рішенні, прийнятому місяць тому, коли  поставив свій підпис під проектом постанови про звільнення Генпрокурора Шокіна!, – наголосив Дмитро Добродомов. – Представники старої, прогнилої у корупції системи не здатні змінити її. А опір новим і дієвим прокурорам лише прискорить їхній відхід у небуття! Ми цьому допоможемо всіма силами!».