Добродомов – найвідповідальніший позафракційний депутат

Підбиваючи підсумки шостої сесії парламенту VIII скликання, «Слово і Діло» визнало лідера «Народного контролю» Дмитра Добродомова найвідповідальнішим позафракційним народним депутатом.

Згідно з аналізом обіцянок Добродомова «Народний контроль» послідовний та принциповий в ключових голосуваннях Верховної Ради. Як-от голосування за бюджет та кадрові призначення.

За 2,5 роки роботи Дмитра Добродомова в Раді він став ініціатором введення мораторію на продаж лісу-кругляку, став одним із співавторів пакету законопроектів, який запустив антикорупційну реформу в Україні, зокрема створення НАБУ та Антикорупційної прокуратури.

Ще минулого року «Народний контроль» розробив пакет законопроектів, які змогли подолати бідність в країні. Зокрема, щодо збільшення мінімальної галузевої зарплати для працівників підприємств, які працюють на експорт, а також законопроект про національну митницю України. Лише ці два законопроекти змогли б наповнити бюджет на 80-100 млн грн.

Нагадаємо, що Добродомова неодноразово визнавали одним з найефективніших народних депутатів, а «Народний контроль» – однією з найефективніших депутатських фракцій та груп.