Добродомов Новинському: Після голосування за диктаторські закони ви не маєте права говорити про законність (+відео)

Вчорашні регіонали, які голосували за диктаторські закони 16 січня, не мають права розповідати про законність дій депутатів.

Під час  програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна» лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов нагадав нардепу від «Опоблоку» Вадиму Новинському про злочинні голосування регіоналів в парламенті минулого скликання.

«Ви зараз говорите про беззаконність та «махновщину», так чому ви це не говорили в раді минулого скликання? Партія регіонів, членом якої ви були в раді попереднього скликання, дозволяла собі ганебні речі. Я вам нагадаю, як позбавляли депутатських повноважень Власенка та Добровського, але тоді ви мовчали, бо були владою, а тепер розповідаєте про законність», – заявив він.

Добродомов нагадав Новинському про ганебні «закони 16 січня».

«Ви взагалі не маєте права говорити про законність після того, як ваша партія протягнула диктаторські «закони 16 січня».  Ганебно руками проголосували за ці злочинні закони, які призвели до жертв на Майдані. І усі, хто голосував тоді, повинні бути покарані», – констатував нардеп.