Добродомов – один із найефективніших депутатів-реформаторів, – рейтинг

Народний депутат України Дмитро Добродомов потрапив у перелік найефективніших депутатів-реформаторів ВРУ VІІІ скликання.

Такими є результати рейтингу «Депутати-реформатори», який проводить авторитетний аналітичний портал VoxUkraine, щоб показати, що сьогодні саме парламент є головним рушієм реформ у країні.

Як повідомили організатори рейтингу,  Дмитро Добродомов входить до «Топ-52»  депутатів-реформаторів і має один із найвищих показників – 95,45 балів із 97,75 можливих.

Це значить, що народний депутат активно підтримує якісні і потрібні країні реформаторські законодавчі ініціативи. Як пояснюють у VoxUkraine,  рейтинг розраховано саме на базі голосування  у ВРУ та рейтингу моніторингу реформ іМоRe  – експертної оцінки якості та суті прийнятого законодавства. Рейтинг іМоRe є одним із найпопулярніших у світі. Зокрема на нього посилаються такі відомі видання як The Economist та The Washington Post.

«Наприклад, рейтинг іMoRe оцінив певний прийнятий закон на +3 бали (оцінка може бути від -5 до +5). Отже, депутат отримує 3 бали, якщо голосував «за», і  -3 – якщо «проти»,  0 в інших випадках», – розтлумачили принцип формування рейтингу його організатори.

Як зазначили у VoxUkraine, вже незабаром  вони оприлюднять повний індивідуальний рейтинг народних депутатів України.

Нагадаємо, що нещодавно, Дмитро Добродомов опинився серед лідерів ще одного рейтингу, організованого  VoxUkraine і громадським рухом «ЧЕСНО»: за результатами першої фази звітування  народних депутатів у рамках ініціативи Rada Report Challenge, він потрапив у  нечисленний перелік обранців, які активно і регулярно звітують про свою роботу у ВРУ.

Також, за результатами моніторингу громадянської мережі «ОПОРА», Дмитра Добродомова було визнано найактивнішим депутатом-мажоритарником Львівщини. Ще  у березні Добродомов увійшов у рейтинг ТОП-5 найбільш відповідальних депутатів України, укладений журналісти громадсько-політичного проекту «Слово і Діло».

Окрім того, за час роботи І і ІІ сесій Верховної Ради VІІІ скликання Дмитро Добродомов увійшов у першу трійку обранців від фракції «Блок Петра Порошенка» за кількістю депутатських запитів у органи влади.

Водночас, нагадаємо, що 17 липня Дмитро Добродомов офіційно вийшов із фракції «Блок Петра Порошенка». Серед причин – невиконання важливих пунктів коаліційної угоди. Водночас, за його словами, він залишається працювати у коаліції.