Добродомов подав документи у ЦВК

Лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов подав документи до Центральної виборчої комісії (ЦВК) для реєстрації кандидатом на посаду президента.

Нардеп переконаний, що до влади мають приходити нові політики, які зможуть змінити країну.

«Ми маємо розуміти, яка наша сьогоднішня місія. Ми маємо передати країну новому поколінню. Нашим дітям, які зараз масово покидають Україну в пошуках кращого життя. Ми маємо побудувати модернізовану, цивілізовану, успішну, мирну країну, яка не має боргів. Я переконаний, що разом ми зможемо знищити стару прогнилу систему. Ми зможемо побудувати нову Україну, в якій хотітиметься жити і розвиватися», – заявив лідер «Народного контролю».

У своїй програмі Добродомов пропонує відновити економіку країни завдяки інвестиціям у власні підприємства, відмовитися від співпраці з МВФ та створити сприятливі умови для розвитку малого та середнього бізнесу.

«Наша програма – це комплекс реформ, які нарешті зможуть знищити стару корумповану систему. Систему, яка 27 років годує старих політиків. Час змін прийшов, це час нових людей. Ми пропонуємо дієві антикорупційну та судову реформи, як основу зміни курсу країни. У першу чергу – це довічне ув’язнення топ-корупціонерів та виборність суддів. Це автоматизація проходження митниці, яка збереже для країни 200 млрд гривень, які щороку розкрадають. Повне відсторонення олігархів від управління країною. З нами країна працюватимe на простих українців», – додав він.