Добродомов поспілкувався зі слідчим у справі про «повернення Саакашвілі»

Справа стосується зупинки потягу «Інтерсіті» в польському Перемишлі 10-го вересня.

Лідер «Народного контролю», народний депутат України Дмитро Добродомов поїхав до Польщі задля того, аби прослідкувати за дотриманням законів під час повернення до України екс-губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі.

«Ми купили квитки та зайняли місця в потязі. Проте він так і не зрушив з місця за наказом начальника потягу. У нас тепер начальники потягу вирішують: кого пускати у країну, а кого ні?! Заручниками таких дій керівництва «Укрзалізниці» стали 600 пасажирів цього потягу», – розповідає Добродомов.

Він додав, що нардеп Юрій Деревянко звернувся до головного управління Національної поліції України про відкриття провадження щодо подій, які містять ознаки злочину, передбаченого ст. 276 Кримінального кодексу України. А саме в частині щодо порушення працівником залізничного транспорту правил безпеки руху або експлуатації транспорту, що могло загрожувати життю пасажирів.

«Я у цій справі проходжу як свідок. Сьогодні поспілкувався зі слідчим, який веде провадження. Надав усі покази щодо явного порушення закону керівником потягу, яка вирішила зупинити потяг на території ЄС. Чекаємо законного та справедливого ходу розслідування та відповідних покарань», – додає Дмитро Добродомов.