dmytro

Добродомов пояснив, чому бюджет на 2017 рік – для олігархів (+відео)

Державний бюджет України на 2017 рік – це бюджет для олігархів, а не для народу.

Під час голосування за важливі зміни до Податкового кодексу Рада прийняла ряд корупційних правок, які внесені для окремих олігархічних груп.

Про це в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV заявив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов.

«Коли ми поглянемо, які правки були внесені до Податкового кодексу, що стали важливою складовою бюджету, стає зрозуміло, для кого проголосований цей бюджет. А це зменшення оподаткування для грального бізнесу, було чотири видів податків, а залишили один. А я нагадаю, що кінцеві власники ігрового бізнесу в Україні, це росіяни. Наступне – це Duty free, прийняли поправку, за якою на вльоті в країну дозволяється купувати товари без мита. Те ж саме зі зменшенням податку на видобуток газу і нафти. Це надає необмежені корупційні можливості для уникнення оподаткування. І хто отримає ці преференції, визначатиме Уряд», – наголосив нардеп.

Добродомов додав, що саме з головних державних органів розпочинається корупція в країні.

«А за ці правки голосував «Опоблок», і дав 26 голосів, хоч і присутні в залі було максимум 15 чоловік. Це є політична корупція. От саме тому, не подолавши корупцію в стінах Парламенту, Адміністрації Президента та Уряду, говорити про зміни в країні ми не маємо жодного морального права», – констатував він.