Добродомов про наміри «Оппоблоку» скласти мандати: Вони мали зробити це давно й одразу піти з «повинною» у ГПУ (+ відео)

Депутати «Опозиційного блоку» давно мали скласти мандати та одразу піти давати покази у прокуратуру.

Таку думку висловив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов, коментуючи заяву голови фракції «Опозиційний блок» Юрія Бойка, про готовність 43-х депутатів фракції скласти мандати.

«Я вітаю таке рішення представників «Опоблоку». Якщо ГПУ досі не спромоглася забрати у них мандати – нехай вони складають їх самостійно», – зазначив він.

Добродомов констатував, що серед представників фракції «Опозиційного блоку» щонайменше половина депутатів – екс-представники «Партії регіонів», на яких лежить персональна відповідальність за злочини режиму Януковича.

«За злочини – починаючи від корупції і до кривавого терору проти Майдану – вони мають відповідати за законом, а не ховатися за недоторканістю. Тому їхні наміри скласти мандати правильні. Але це не дасть можливості вийти з політичної кризи», – зазначив парламентар.

На його переконання, позачергові вибори на тлі абсолютного несприйняття людьми дій і політики влади зараз дадуть змогу «Опоблоку» привести в Парламент більше своїх людей.

«Саме тому вони і педалюють питання перевиборів. Але у жодному разі не можна допустити реваншу старого режиму. Не можна, щоб люди, які мають сидіти у в’язниці потрапили у Парламент», – резюмував Добродомов.

Фото: www.bbc.com