onyshenko

Добродомов про подання ГПУ на Онищенка: Ситуація нагадує історію про арешт Клюєва (+відео)

Ситуація з поданням на арешт депутата Онищенка нагадує історію про арешт Клюєва.

Про це заявив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов  в ефірі «112. Україна», коментуючи внесення у ВРУ подання на зняття депутатської недоторканності і дозволу на арешт Олександра Онищенка.

«Онищенко, Бакулін, Бойко… Я можу назвати ще багато прізвищ. Добре, що подання на Онищенка є, утім ця історія нагадує ту, що мали з Клюєвим. Є підозра, що пан Онищенко, зрозумівши всю загрозу ситуації, втече з країни», – констатував нардеп.

Він зауважив, що ніщо не заважало з поданням прийти у Парламент заступнику Генпрокурора, оголосити його з трибуни, і попросити зал затвердити його.

«Натомість  відбулася така собі «помпа»  – коли спочатку проводиться прес-конференція, тоді подання під телекамери несуть реєструвати в Парламент. А час втрачається, що дає можливості підозрюваному на втечу», – зазначив Добродомов.

За його словами, голоси для зняття недоторканності  із Онищенка знайшлися би.

Окрім того, Добродомов наголосив, що чекає на внесення подання на арешт депутата Бойка, яке давно було «анонсоване» і лежить «під сукном» у Генпрокурора.

 Нагадаємо, у четвер керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький прибув до ВР з поданням на зняття з депутата Онищенка депутатської недоторканності і дозволу на арешт. Самого Онищенка в четвер у Парламенті не було, хоча його картка була зареєстрована. Регламентний комітет, що мав розглянути подання,  із рішенням не квапиться.

Фото: strana.ua