shuster

Добродомов про «спецконфіскацію»: Автори законопроекту замовчують його ключові норми (+ відео)

Законопроект про «спецконфіскацію», на ухваленні котрого наполягає «Народний фронт», звужує перелік майна, яке можна конфіскувати.

Про це в ефірі «Шустер Live»  заявив лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов.

«Якщо уважно почитати текст законопроекту, то побачимо, що до активів, які можна конфіскувати, не віднесли корпоративні права, земельні ділянки та інше нерухоме майно, цінне рухоме майно – яхти, автомобілі, літаки тощо. Тобто перелік значно звужується», – повідомив депутат.

Також Добродомов зазначив, що, за нормами законопроекту, не можна буде конфіскувати майно, що є закордоном.

«Адже, згідно поданої редакції законопроекту, розгляд справ про стягнення необґрунтованих активів у дохід держави до закінчення кримінального провадження здійснюється апеляційним судом за місцезнаходженням таких активів», – констатував він.

Нардеп зазначив, що група «Народний контроль», яку він представляє у Парламенті голосувала «за» включення у порядок денний цього законопроекту, аби фахове обговорення його норм нарешті відбулося на публічному рівні.

«Ми голосували за розгляд, але питання: чому 8 депутатів самого «Народного фронту» не голосували «за»? При тому, що четверо із них були у залі. Тому замість того, щоб називати «ворогами»  інших,  варто уважно почитати законопроект і навести лад у власній політсилі», – зауважив він.