Добродомов про візовий режим із РФ: Із політичної точки зору це важливо, але не можна забувати про економічні санкції

Парламентська група «Народний контроль» підтримує запровадження візового режиму з РФ, але наголошує на необхідності й економічних санкцій щодо країни-агресора.

Про це повідомив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов, коментуючи можливість розгляду у ВРУ питання про запровадження візового режиму з Росією.

«З політичної точки зору це важливо, і ми голосуватимемо за таке рішення. Та непокоїть, що, закликаючи закордонних партнерів не знімати санкцій з Росії, наша країна сама веде торгівлю з РФ. Я з подивом дізнався, що, наприклад, за останній квартал утричі зріс продаж російського пива, крім того російське пальне досі продається на українських заправках. За два роки прем’єрства Яценюка, а тепер Гройсмана, – ці питання не вирішуються», – констатував нардеп.

Також він наголосив, що КМУ досі не скасував митних пільг для російських виробники скла, які були запроваджені ще Урядом Азарова.

«Також нагадаю, що Україна досі не вийшла з СНД. Тож група «Народний контроль» ініціюватиме постанову, аби пришвидшити цей процес. Бути у так званих «союзах» із Російською Федерацією – нонсенс», – повідомив він.