Добродомов: сильна економіка, армія та дипломатія – це три компоненти досягнення миру

Ми маємо не просто повернути окуповані території, а в першу чергу людей, які там живуть.

Про це заявив народний депутат, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов у ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі «NewsONE».

«Немає простої відповіді за запитання, як повернути Крим та Донбас. Ті, хто говорять, що за кілька місяців повернуть ці території – брешуть. Нам вже обіцяли закінчити АТО за два тижні! Є три ключові складові миру. По-перше – це сильна армія. Армія, в якій поважають солдата, армія, в якій не крадуть. Я нагадаю, грабунок під час війни – це мародерство і за це розстрілюють! Друга складова – це дипломатична робота. Потрібно створити нульовий рівень визнання так званих Л/ДНР та їхніх покровителів у Москві. І ми маємо зробити так, аби весь світ визнав окупацію Криму», – розповів нардеп.

Добродомов наголосив, що ключовим компонентом миру є економіка.

«Нам потрібно повернути не просто території, а, в першу чергу, людей, які там живуть. І повернути їх високими стандартами життя, яких вони не отримують. Потрібно розуміти, що поки ми маємо найнижчі зарплати в Європі – попередніх двох умов нам не вистачить. Тому нам потрібно працювати над розбудовою сильної економіки. Ми зможемо побудувати нову економічну модель управління, в центрі якої буде людина. ЇЇ гідна зарплата та робоче місце», – зауважив він.