Добродомов, Веремчук, Білоус, Дума, Саврук, Матківський і Мусій балотуватимуться у народні депутати України

Секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов, керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук, депутати Львівської обласної ради з фракції «Народний контроль» Андрій Білоус і Андрій Дума, народні депутати Олег Мусій, Богдан Матківський, а також голова правління благодійної організації «Фонд допомоги малозабезпеченим сім’ям і сім’ям учасників АТО» Володимир Саврук балотуватимуться до парламенту.

Усіх п’ятьох сьогодні, 10 червня, висунули кандидувати під час з’їзду партії «Громадянська позиція».

Зазначимо, що у цій виборчій кампанії політична партія «Народний контроль» вирішила не брати участі як окремий суб’єкт висування. А ще рік тому разом із «Громадянською позицією» оголосили про готовність об’єднатися на виборах, щоб створити міцну демократичну платформу.

У політичних силах переконані, що єднання ефективних людей – зараз на часі, щоб спільно відстоювати українські цінності, європейський вектор розвитку країни. Також до платформи приєдналися «Рідна країна» Миколи Томенка та «Європейська партія України» Миколи Катеринчука.

Під час з’їзду вирішили, що Секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов – № 2 у списку «Громадянської позиції», Андрій Білоус – № 25.
Валерій Веремчук балотуватиметься по мажоритарному виборчому округу №116 у м. Львів, Андрій Дума – в.о. №122 у Львівській області (Жовківський район), Володимир Саврук – в.о. №125 у Львівській області (Турківський, Сколівський, Старосамбірський р-ни та м. Самбір), Богдан Матківський – в.о. № 121 (Дрогобицький р-н, міста Дрогобич, Трускавець, Борислав), Олег Мусій – в.о. №124 (м. Червоноград, Сокальський р-н, частина Кам՚янка-Бузького р-ну).