Добродомов звернувся до правоохоронних органів у справі побиття активістів «Народного контролю»

Відповідні звернення лідер «Народного контролю» направив до Генпрокуратури та Нацполіції Вінницької області.

«Вчора жорстоко побили лідера «Народного контролю» Вінниччини Володимира Воловодюка. Невідомі чекали біля будинку очільника міського осередку Ольги Маліновської, спочатку вдарили її, а потім накинулися на Воловодюка. Кілька хвилин вони били його битами, після чого зникли з місця злочину. Володимир Воловодюк отримав численні травми та забої. Він зараз перебуває в лікарні, його життю нічого не загрожує. «Народний контроль» буде захищати своїх однопартійців, я особисто триматиму усі справи на контролі», – зазначив нардеп.

Нагадаємо, що це вже далеко не перший випадок тиску на нашу партію. Торік активіста «Народного контролю» з Тернопільщини Віталія Ващенка вбили за принципову позицію. Суд триває, а замовника і досі шукають.

На Донеччині активіст Тимур Сбєжнєв систематично отримує погрози щодо фізичної розправи з ним. Сбєжнєв звернувся з заявою до правоохоронних органів, було відкрито кримінальне провадження (від 07.07.2017р.).

Також у Луцьку на нашого активіста Михайла Шелепа було скоєно напад, відкрито кримінальну справу, але результатів наразі немає.