Дорогу до ринку Дикого почали ремонтувати після втручання «Народного контролю»

Асфальтне покриття поблизу ринку Дикого у Рівному  – у жахливому стані, та попри звернення містян із проханням відремонтувати аварійну дорогу, комунальники  залишаються бездіяльними.  Урешті рівняни звернулися по допомогу до «Народного контролю».

Як розповіли містяни, дорога до ринку вже віддавна потребує ремонту. Коли нею можна було їздити без проблем, уже ніхто не пам’ятає.

«Я навіть не пригадую, коли дорога до  ринку Дикого була в хорошому стані», –  обурюється рівнянка Олена.

Як вдалося з’ясувати журналістам «Народного контролю», дорогу в міста орендує адміністрація ринку Дикого, керівництво якої свою бездіяльність виправдовує відсутність коштів на ремонт полотна. Із журналістами спілкувалися неохоче.

«Маємо гроші лише на латання вибоїн, а коли матимемо більше коштів, проведемо ремонт дороги», – заявив представник адміністрації ринку, який намагався вигнати журналістів за територію ринку. Не вийшло повноцінної розмови із керівництвом Дикого і по телефону.

Водночас у Рівненській міській раді пообіцяли вплинути на адміністрацію ринку.

«Ринок орендує дорогу, тому ми будемо просити керівництво Дикого відремонтувати шлях», – заявив  міський голова Рівного Володимир Хомко.

Урешті саме втручання журналістів «Народного контролю» дало результат.  Величезні вибоїни вже засипали щебенем, а саму дорогу готують до асфальтування.