Дорогу на Хлібній, 16 обіцяють поремонтувати

У дощову погоду через ці калюжі дістатись до житла практично неможливо, адже вони перетворюються у чималі озера. Мешканці цього будинку багато років  зверталися до комунальників з проханням аби ті залатали ці ями.Та проблема і досі не вирішена. Тому житомиряни звернулись до «Народного Контрою».

Житомирянка Вікторія розповідає –  ці ями створюють
проблеми усім мешканцям будинку. Адже після дощу – добратись до
під”їздів дуже складно.

Вікторія, мешканка будинку:  “Я вважаю, що це дуже велика проблема, тому що в мене маленька дитина, коли я виходила з коляскою, там день, пів дня – все розливається взагалі, ні пройти нікудою. Це доводило до сліз.  Коли треба в руках нести коляску, коли виносиш мусор ще, то це взагалі велика проблема. Це я думаю для кожної мами – і цей під”їзд – від цього до того. І всі ідуть…Ні машиною проїхати, ні з дитиною –  це дуже важко”

Віра Олександрівна, мешканка будинку: “Діло в  тому, що я проживаю в цьому будинку з 67-го року. Наш район базар і  він дуже грязний, і проблеми постійно з дорогами. Ця калюжа уже навєрно років 5,  як вона розбивається машинами, тому що тут стоянки машин.Не можна не пройти не проїхати, дітям не можна пройти на вулицю, не можна сміття винести  до мусорки.Ця калюжа розбита  до той стєпєні, що як йде дощ, ця калюжа розбивається від одного под”єзда до другого. Як хочеш так і винеси це сміття”

Комунальники, які обслуговують цей будинок, журналістам
«Народного Контролю» розповіли, що про проблему знають і погоджуються з тим, що ділянку треба ремонтувати. У міськраді додають – гроші на роботи виділять і тоді ЖЕКівці візьмуться лагодити дорогу.

Ласло Паап головний інженер КП “ВЖРЕП №11” міськради:
“К сожалению там проблема одна из больших этого дома, это плохое состояние внутриквартальных проездов и дорог.Там есть ямы на асфальтнобетонном покрытии, мы подавали заявку нашему вышестоящему руководству .Сейчас ждем рассмотрения этих заявок. Если будут найдены деньги в бюджете города, возможно эти работы будут сделаны. ЖЕК эти работы не проводит, это не наша специализация ”

Сергій Кондратюк, начальник житлового управління міськради: “Адрес Хлебная,16 действительно стоит у нас в титуле по асфальтно-бетонному покрыттю, действительно стоит у нас в титуле по выконання робит, этот проэкт мы планируем отремонтировать в этом году.  ”

Ми перевіримо чи відремонтують дорогу біля цього будинку. Галина Ковальчук, Олег Кот, Народний Контроль.