Дорогу на Проспекті Миру скоро заасфальтують

В цих ямах ламаються дитячі візочки та травмуються перехожі. Люди понад 15 років просять комунальників залатати тут асфальт та результату досі нема. Тому житомиряни  звернулись до Народного Контролю.

Житомирянка Ольга бідкається – асфальт на їхній прибудинковій території з роками перетворився у суцільні ями: «Я була зимою в цій ямі була впала і чуть не попала в лікарню, це було декілька раз.Дальше тоже в нас ями, такі проблеми в нас». Сусідка Ольги, пані  Світлана розповіла:«Ми зверталися в 11 році і  нам обіцяли, що в 13 році і нам обіцяли, що на 13 рік ми будемо внесені в план , а 15 рік на вулиці , а нам ще нічого не зробили.»  «Я проживаю в цьому будинку з 97 року. За 17 років нічого не робилося на цій території, ми привозили сюди пісок, підсипаємо, вирівнюємо ями, дуже погано ходить, особєнно жінках на каблуках.Вони мучаються зовсім»,- додає Сергій, який мешкає поруч.

Журналістам Народного Контролю в міській раді розповіли -ремонт асфальту почнуть незабаром. Вже влітку буде тут буде новепориття, – запевняють чиновники. «До кінця травня місяця зробиться 23. Тому що доцільність проведення капітального ремонту там немає, по поточному ремонту його завершити», – прокоментувала Ірина Ярош,заступник начальника житлового господарства міськради. Ми перевіримо чи покладуть новий асфальт на ПроспектіМиру, 23.