Дорогу почистять від бруду

Через будівництво ця дорога перетворилась на болото. Тут ні пройти, ні проїхати. У місцевій адміністрації обіцяли, що дорога буде чиста, та слова недотримали. Люди звернулись до «Народного Контролю».
Дорога від домівки до гаражу для пана Олега справжня проблема, як тільки тут їде – машину одразу мити треба. Та й застрягти у такому болоті може і пішохід, і автомобіль, – бідкається чоловік.
«Автомобіль мити нереально, тому що це дуже дорого. Тут жінки автомобілі ставлять, на високих підборах ходять, вимазують чоботи. Люди поліетиленові пакети на ноги вдягають, хто десь дістає бахіли, хто навіть у гумаках ходять. Можете побачити – машина їде повільно, але вона все-одно брудна», – розповідає автомобіліст Олег.
«Тут землі з тої будови навезли тонами. Виїжджає машина, кожний раз за собою тягне ту землю. Дощ пройде, тут багнюка по 15 см», – розповідає керівник гаражного кооперативу Борис Вороновський.
«150-200 людей в день проходять цією дорогою. Зранку, коли ще приморозки, можна пройти, але ввечері, особливо в дощову погоду, просто жахи творяться. Вся та багнюка на колесах завозиться в гараж, вона за ніч висихає, а потім відрами цей бруд виносимо на смітник. Ця вулиця була чистою, поки не було будівництва. Зараз танки по ній проїхати не зможуть», – розповідає автомобіліст Євген.
Люди не раз звертались до чиновників, аби ті вплинули на будівельну компанію і вона прибирала за собою. Та на звернення ніде не реагували. А от журналістів «Народного Контролю» чиновники запевнили – посилено будуть чистити та прогортати цю дорогу, а після будівництва відремонтують капітально.
«Треба буде там прогорнути. Буде плюсова температура, залучимо техніку, бо зараз воно примерзле є. Зараз під час будівництва будемо прогортати, пильнувати щоби вони там не засмічували і щоби теж люди могли проїхати. Стосовно взагалі вулиці Трускавецької, то ми цього року плануємо з’єднати її належним покриттям з Княгині Ольги», – розповідає заступник голови Франківської райадміністрації Орест Тимчишин.