Дорогу у Винниках зремонтують, – «Народний Контроль»

Люди, які ходять цією дорогою, завжди по коліна в болоті. Асфальту тут немає, замість нього багнюка. Місцева влада дорогу не ремонтує. Жителі Винників звернулась до «Народного Контролю».
Пан Степан розповідає – дорога по вулиці Сагайдачного у такому жахливому стані вже кілька років: освітлення нема, асфальтне покриття зруйноване та ще й каналізація не працює.
«От уявіть собі, доходиш до асфальту, люди чекають на маршрутку. Ти приїжджаєш до Львова і всі ноги брудні, штани брудні, особливо хто машини немає. Не встиг ту машину помити, доїхав додому заїхати, вона вже вся брудна», – розповідає місцевий мешканець Степан.
«Ви бачите, які вибоїни, які ями, неможливо ходити. Добре, що от зараз снігу немає, трошки воно підсохло, а так взагалі неможливо. Приходимо туди на асфальт, всі в болоті по вуха», – розповідає місцева мешканка Іванна.
«Ми би хотіли, звичайно, щоб можна було вийти, щоб все було чистенько, акуратно. Щоб ми не світили тут ліхтариком. Ми ж не живемо в 18 столітті. А в нас дітей подивіться скільки, як тих дітей вести до садочка?», – хвилюється місцевий мешканець Михайло.
«Світла нема, злодії що хочуть те і роблять, їм як раз те на руку, як нема освітлення. Там сусідів одних обікрали, там обікрали, там обікрали», – розповідає місцева мешканка Софія.
«Весна прийде, як будуть сильні дощі, то ми залиті. А вода як тече, то та хата плаває, то озеро. То вся та сторона плаває», – каже місцева мешканка Заруна.
«Ми маємо бачення зробити звернення на Винниківську міську раду, щодо реконструкції даної дороги і освітлення по даній вулиці. Сподіваємося, що після наших звернень будуть реагувати», – розповідає активіст «Народного Контролю» Володимир Почаєвець.
Люди просили зремонтувати дорогу не раз, але ці прохання влада ігнорувала. Та після втручання журналістів «Народного Контролю», у місцевій адміністрації запевнили – цього року полагодять дорогу.
«Ми маємо провести каналізацію, потім ми маємо зробити покриття дороги і ремонт вуличного освітлення. На ремонт вулиці передбачено 951 тисячу, на каналізацію 400 тисяч і на вуличне освітлення 150 тисяч в міському бюджеті», – розповідає радник міського голови Марія Желіско.