Дорогу в Прилуцьку обіцяють капітально відремонтувати

Єдина дорога, що сполучає села Прилуцьке та Сапогове, – в аварійному стані. Місцеві мешканці неодноразово зверталися до влади з проханням відремонтувати шлях, проте це не давало жодного результату.

У жительки Прилуцького Катерини двійко малих дітей. З прогулянок малеча завжди повертається з ніг до голови у болоті, особливо після дощу.

«Тут постійно стоїть така грязюка, що й автомобілі мусять об’їжджати травою. А сусіди потім скаржаться, що у них брудні паркани, а самі люди – по коліна у болоті», – розповіла жінка.

Ще одна мешканка села Леоніда Феофанівна підтвердила – громада постійно збирає підписи щодо ремонту дороги та відправляє листи місцевим чиновникам.

Водії теж скаржаться на  дорогу. Кажуть: через суцільні вибоїни змушені постійно ремонтувати свої автівки.

Місцева мешканка, активістка «Народного контролю» Ірина Киричук після численних звернень до влади таки добилася виділення коштів на капітальний ремонт дорожнього покриття.

 «Ми зверталися в облдержадміністрацію і нам відповідали, буцімто дорога у нас нормальна. Коли показали чиновникам фото, почався якийсь рух», – розповідає Ірина.

Відтак уже цього року капітально відремонтують дорогу за програмою співфінансування сільської ради і обласного бюджету. Загальний кошторис – 2,5 мільйона гривень. Цих грошей вистачить на половину відстані – 2 кілометри.

«Наразі виготовлена технічна документація на наші кошти, яких ми виділили близько мільйона, а вже у липні повинні розпочатися роботи», – запевнив Прилуцький сільський голова Валентин Арчібасов.