Дорожні розмітки в Знам’янці під контролем «Народного Контролю»

В Знам’янці після зими зникли пішохідні доріжки. Місцеві нарікають – ходити тут небезпечно. Коли нанесуть нову розмітку дізнавався Народний Контроль.
Нині аби знайти пішохідні переходи на знам’янських дорогах треба мати гарний зір: пішоходам – аби побачити залишки зебри, а водіям – знаки, які заховалися за листям.
Місцева жителька, Інна Ігнатіївна говорить, що знає, смужка тут була, але її зараз не видно – стерлася. А Владислав каже, що переходити дорогу іноді страшнувато, враховуючи те, що смужок практично не видно.
Знам’янчани пропонують взяти закордонний досвід і штрафувати чиновників за такий дорожній безлад.
– «В Німеччині тільки трохи лінія пошкодилась, то служба одразу реагує і поновлює пошкодження. Вони бояться штрафів. – говорить місцевий житель Анатолій – А в нас попробуй ще доведи, що тут була смуга».
У міській раді, куди пішли журналісти Народного контролю, виправдовуються, що розмітку не робили, бо чекали поки просохне асфальт. Нині обіцяють виправитися і як пообіцяла начальник Знам’янського управління ЖКГ, Любов Лаптєва, протягом двох днів робота буде завершена
Народний контроль перевірив слова чиновниці. Ми дійсно віднайшли щойно нанесену розмітку. Сподіваємося, що при наступному нашому приїзді до Знам’янки пішохідні розмітки будуть нанесені всюди, де необхідно. Ми це обов’язково перевіримо.