Досі триває полювання на громадських активістів, через відсутність правоохоронної системи, – Добродомов

Замість того, аби розслідувати кричущі напади на громадськість, генпрокурор звинувачує людей у критиці влади та організаціях акцій протесту.
Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі авторської програми «Ми зможемо!» на «4 каналі».

«Перш за все, немає результатів розслідувань злочинів на Майдані. Кожен генпрокурор чи інший правоохоронець топ-рівня обіцяв покарати винних. Натомість смерті, побиття, напади під час Революції Гідності не розслідувані. Якихось два беркутівці в СІЗО. А сьогодні Генпрокурор Юрій Луценко обвинувачує активістів у критиці влади і в організації пікету під стінами Адміністрації Президента», – наголосив нардеп.

Добродомов зауважив, що відчуваючи безкарність, місцеві корупціонери будуть і надалі переслідувати активістів.

«Усі бачать, що резонансні справи нападів на активістів, та навіть убивств, не розкриваються. Тому місцеві чиновники, корупціонери, яким громадськість не дає робити свою справу, у небезпеці. А найгірше, ми розуміємо, що ця влада нічого не зробить у цій ситуації. Адже вона точно не на стороні громадського суспільства. Подивіться на президента, який мав би бути гарантом свободи слова та стати на захист активної частини суспільства. Лише нова влада, нові люди, які прийдуть із того самого громадського сектору, справді зможуть покарати винних», – додав він.