Дрогобич будуватиме сміттєпереробний завод

У п’ятницю, 15 березня, відбулося засідання позачергової сесії Дрогобицької міської ради, під час якої депутати розглянули питання «Про затвердження рішення виконавчого комітету від 16 серпня 2018 року №200 та тексту Договору про спільну діяльність з метою реалізації проекту з будівництва заводу з перероблювання ТПВ на території міста Дрогобич».

У ході засідання міський голова Дрогобича Тарас Кучма наголосив, що ухваленням цього рішення він, як очільник міста, виконує волю громади, яка минулого року збиралася на громадське віче, та ініціативної групи з-поміж громадських об’єднань, які перед ним поставили чітке завдання — будівництво сміттєпереробного заводу на території міста.

Ухвалюючи рішення, присутні у сесійній залі домовилися, що процес будівництва сміттєпереробного заводу буде максимально прозорим як для виконавчих органів місцевого самоврядування, так і для депутатського корпусу та громади міста.

Рішення «Про затвердження рішення виконавчого комітету від 16 серпня 2018 року №200 та тексту Договору про спільну діяльність з метою реалізації проекту з будівництва заводу з перероблювання ТПВ на території міста Дрогобич» було ухвалене 21-им голосом.

Після засідання сесії Договір про спільну діяльність з метою реалізації проекту з будівництва заводу з перероблювання ТПВ на території міста Дрогобич було підписано міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою та Генеральним директором ТОВ «Еко Стандарт 10» і Директором ТОВ «ЕКО Вейст Рісайклінг-Дрогобич» Андрієм Стицишином.

У Дрогобицькій міській раді вважають таке рішення історичним, оскільки на рівні міст, таких як Дрогобич, у порівнянні з великими містами України, таке рішення ухвалюється вперше. Важливо й те, що розроблений Договір, який юристи напрацьовували впродовж тривалого часу, не має аналогів в Україні.