Дрогобич переміг у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування»

Мер міста Дрогобич Тарас Кучма, який представляє «Народний контроль», отримав нагороду в категорії «Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування».

Починаючи з 2014 року, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) щорічно проводить конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування». За чотири роки кращими визнано 108 практик. Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за напрямками:

  1. Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.
  2. Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах.
  3. Співробітництво територіальних громад.

Цього року проект «Дрогобич – Smart City» переміг у категорії «Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування».

«Впродовж останніх двох років ми пропагуємо відкритість та прозорість у всіх сферах: фінансовій, економічній, господарській. Як результат, цьогоріч Дрогобич увійшов у топ-10 найпрозоріших міст України. Тому ми і надалі продовжуємо рухатися у напрямку відкритості перед громадою міста. Це рішення виконкому –  ще одне підтвердження моїх слів. При цьому ми не спинятимемось на досягнутому й з кожним наступним кроком працюватимемо все більш відкрито», – прокоментував перемогу Дрогобича Тарас Кучма.

Додамо, що після перемоги на місцевих виборах 2015 року Тарас Кучма почав реалізовувати Антикорупційний план «Народного контролю», один з пунктів якого це повна прозорість та підзвітність влади перед мешканцями міста. Також міський голова Дрогобича потрапив до топ-20 українських мерів-інноваторів.