Дрогобич – переможець у категорії «Відкрите місто» на Kyiv Smart City Forum 2018

Дрогобич став переможцем у номінації «Відкрите місто 2018» на «Kyiv Smart City Forum 2018».

За словами експертів — це одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації Smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах.

Зазначимо, що у серпні цього року місто Дрогобич очолило рейтинг Міжнародної організації Transparent Cities, який вимірює рівень прозорості та відкритості 100 найбільших міст України.

У вересні в ході всеукраїнського Open Data Forum 2018, Дрогобич здобув перемогу у номінації «Open Data City Awards» — за найвищі стандарти публікації відкритих даних міськими органами управління.

Також торік проект «Дрогобич – Smart City» переміг у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у категорії «Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування».

Щодо реалізації самої концепції Smart city у Дрогобичі, то впродовж останніх двох років у Дрогобичі активно впроваджено низку електронних сервісів, інфраструктурних об’єктів, комунікаційних платформ, порталу Відкритих даних та багато інших новинок, які загалом забезпечують як відкритість та прозорість місцевого самоврядування, так і налагодження комунікації з громадою, бізнесом та інституціями міста.
Додамо, що після перемоги на місцевих виборах 2015 року Тарас Кучма почав реалізовувати Антикорупційний план «Народного контролю», один з пунктів якого це повна прозорість та підзвітність влади перед мешканцями міста. Також міський голова Дрогобича потрапив до топ-20 українських мерів-інноваторів.