Два роки наш законопроект про заборону корупціонерам виходити під заставу блокують у ВР, – Добродомов

«Народний контроль» майже два роки тому зареєстрував законопроект про довічне ув’язнення для топ-корупціонерів, який також забороняє вихід під заставу для обвинувачених у корупції.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Рівень цинізму в заявах президента просто зашкалює. Майже два роки без розгляду лежить наш законопроект про довічне ув’язнення для топ-корупціонерів, який прошов комітет. У ньому є пункт: заборонити вихід під заставу особам, яких звинувачують у корупції та хабарництві. Законопроект схвалили міжнародні експерти, фахівці САП та НАБУ. Натомість у парламенті його навіть не виносять на голосування», – розповів нардеп.

Добродомов наголосив, що тільки коли залишилося менше року до виборів, президент нарешті згадав про одну зі своїх обіцянок – боротися з корупцією.

«Петро Олексійович раптом вирішив показати суспільству, який він борець із корупцією. Але нам потрібнуо якісно все змінити. Саме тому ми створилив політичну платформу «Народної довіри». У наступній Раді нас має бути більшість. Тоді з нормальним і притомним президентом зможемо прийняти всі дієві законопроекти, які ми напрацювали на сьогоднішній день», – додав він.