Дві третини Парламенту абсолютно відірвані від проблем, з якими живуть люди, – Добродомов (+ відео)

Замість фахового обговорення бюджету, у Парламенті нагнітається протистояння, а увага суспільства відвертається від справді важливих питань.

Про це в ефірі «112. Україна» заявив лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов.

«Уряд запропонував абсолютно нереалістичний проект бюджету. А що пропонується так званими «бюджетоутворюючими» законопроектами? Позбавити стипендій студентство, перекласти на місцеві бюджети видатки по утриманню медичних та освітніх закладів, посилення тиску на малий бізнес – Уряд хоче змусити підприємців платити 22% ЄСВ незалежно від того, є прибуток чи ні», – констатував він.

Добродомов зазначив, що влада штучно створює відволікаючі «інфоприводи», аби не піднімалися не зручні для неї питання.

««Шатуни», «картинки для російських каналів», доходить до абсурду – у Парламенті вже не лишилося політсили, якій би не закидали зв’язки із Кремлем. Треба обговорювати не популізм, а займатися бюджетом», – наголосив нардеп.

Він також зазначив, що проблемою українського політикуму є те, що дві третини парламентарів абсолютно відірвані від проблем, з якими живуть люди.

«Я був минулого тижня у Житомирі, Вінниці, наступного поїду у Дніпро. Люди приходять на зустріч шоковані рахунками, що прийшли лише за 15 днів опалювального сезону. І більшість політиків, які багато років були при владі, змінюючи лише статуси «влада-опозиція», не хочуть це розуміти», – зауважив Добродомов.