Джіна Блеснюк

Виборчий округ №22 (Вінницька міська рада)

Активіст «Громадського руху «Народний контроль», соціально відповідальний підприємець.

Народилась 14 травня 1965 року в місті Перевальськ  Луганської області. З 1978 року мешкає у Вінниці. Освіта – вища: закінчила  Вінницький Технічний Університет за спеціальністю  інженер-викладач машинобудівних дисциплін.  Вдова. Має дві доньки та онука.

dzyna

«Я була активним учасником Майдану в Києві. І те, що відбувається сьогодні в країні, мене жахає. Якщо говорити  про Вінницю, то найбільше  неприємно вражає бюджет міста на 2015 рік. На розваги виділено 6 млн гривень з міського бюджету. Також у міському бюджеті закладена стаття повернення статутних капіталів комунальних підприємств – 54 мільйони. Це підприємці, які платять податки,  мають відновлювати розкрадені капітали комунальних підприємств. Натомість на будівництво житла для молодих сімей закладено 39 тисяч, на будівництво каналізації на Старому місті – 1422 гривні. За ці гроші навіть яму викопати не можна, але тим не менше, це офіційний документ підписаний в.о. міського голови», – обурюється Джіна Блеснюк.

Жінка пригадує, що  на громадські обговорення бюджету впускали лише «обраних» ­ – за списком.

«Люди на слуханнях сиділи і читали журнали, гралися у телефонні ігри. Але це ж наші гроші, гроші платників податків! Ми вимагаємо, щоб вони використовувались на благо усієї громади. Йду на вибори саме з цим. Щоб контролювати наші гроші!», – говорить  Джіна Блеснюк.

Джіна Блеснюк має  подяки від Замостянської районної Ради за благодійність, від Вінницької міської ради за активну участь у громадському житті міста, почесну Грамоту від Товариства Червоного Хреста України в Староміському районі, подяки від благодійної організації «Сонячна країна» за допомогу дітям сиротам та інвалідам.

Сьогодні вона надає допомогу пораненим бійцям у військовому шпиталі, допомагає бійцям АТО з облаштуванням транспортних засобів, допомагає переселенцям зі сходу.

«Вінничани мають бути активними. Більшість і досі дозволяє, щоб на них гавкали чиновники. Люди бояться зайвий раз рота розтулити, щоб не було наслідків. Люди залякані, не знають своїх прав, які їм ніхто не пояснює. Вважаю, що необхідно створити у Вінниці за кошти бюджету просвітницький центр для людей з правових, економічних, соціальних та інших питань.  Люди не мають грошей на оплату послуг юристів та інших спеціалістів. Я це знаю точно!», – говорить Джіна Блеснюк.

Передусім жінка, коли стане депутатом міськради, хоче провести кадрову чистку серед чиновників міськвиконкому.

«Там працює 620 людей.  Із наших кишень вони отримують зарплатню, а працюють не на нас. Якби моя воля, половину бездіяльних і  чиновників-блюдолизів залишилися би без роботи. На їх місця за чесним, прозорим  конкурсом потрібно набрати молодих спеціалістів, які будуть чесно працювати на громаду Вінниці», – переконана Джіна Блеснюк.