Єдина мета співпраці з МВФ – це припинення цієї співпраці, – Добродомов

Кредити від МВФ ведуть до економічного занепаду країни.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у програмі «Акцент» на телеканалі НТА.

«Ми тримаємо форпост оборони в Європі та втратили величезні ринки збуту. І відповідно ЄС мав би нам ці ринки відкрити та збільшити у 3-5 разів експортні квоти. Потрібно на п’ять років заморозити стосунки з МВФ, провести реструктуризацію боргів. І якщо нам відкриють європейські ринки та ми не будемо платити відсотки по кредитах, от тоді ми зможемо віддати всі борги», – зазначив він.

Добродомов зауважив, що збільшення квот на експорт продукції українського виробництва дозволить підняти економіку нашої держави.

«Україна має продавати продукцію власного виробництва. Чому у нас не можуть купувати літаки Антонова, робити замовлення на Мотор Січ або купувати нашу сільськогосподарську продукцію? Антикризовий план «Народного контролю» чітко визначає, які саме кроки ми маємо зробити, щоб підняти економіку та покращити наш з вами добробут. Потрібно працювати в національних інтересах, а не на догоду зовнішньому управлінню», – наголосив депутат.