rybchyns

Євген Рибчинський: Я розділяю погляди своїх колег із «Народного контролю» на майбутнє країни

Народний депутат, а також відомий волонтер, продюсер і поет Євген Рибчинський долучився до «Народного контролю». Разом із нардепами Дмитром Добродомовим, Олегом Мусієм, Богданом Матківським і Андрієм Антонищаком він увійшов до міжфракційної групи з однойменною назвою.

«Я повністю розділяю погляди на майбутнє України своїх колег у парламенті із «Народного контролю», – прокоментував своє рішення долучитися до міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Євген Рибчинський. – Також ми маємо однаковий погляд на ситуацію із Основним Законом України.  Вважаю, що змінювати Конституцію у час війни, у такий важкий для країни час – смерті подібно».

Також, як наголосив Євген Рибчинський, із депутатами, які представляють «Народний контроль», він знайомий із часів Майдану, відтак: «Я впевнений у цих людях і хочу продовжувати свій політичний шлях у співпраці з ними».

Зазначимо, що до парламенту Євген Рибчинський потрапив після перемоги у 211-му мажоритарному окрузі в Києві. У парламенті є заступником голови Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.

Також Євген Рибчинський відомий за своєю продюсерською і видавничою діяльністю, є автором кількох поетичних збірок, відомих пісень.

Із початком Революції Гідності активно займається волонтерством. Надавав матеріальну та організаційну допомогу протестувальникам, фінансував роботу польових кухонь та іншої інфраструктури Майдану.

З літа 2014 року щотижня проводить благодійні акції на підтримку української армії, збирає кошти багатодітним сім’ям, загиблим у війні на сході.  Наприклад, 31 липня торік у Маріїнському парку організував благодійний поетичний вечір «Не треба покірно схиляти голів». Під час відкритого вечора поезії у слухачів була можливість пожертвувати кошти на допомогу сім’ям загиблих і постраждалих під час АТО.

Нагадаємо, 2 вересня, народний депутат, лідер політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитро Добродомов повідомив про створення між фракційного об’єднання «Народний контроль». Відповідну заяву вже подано у Секретаріат ВРУ.