«ЄвроОптимісти» прозвітували за рік роботи у ВР, пріоритетом на 2016-й залишається антикорупція

Створення та ухвалення пакету Антикорупційних законів, які є обов’язковими для лібералізації безвізового режиму з країнами ЄС, – одне із головних досягнень парламентарів із об’єднання «ЄвроОптимісти».

На цьому наголосив лідер «Народного контролю»,  представник  «ЄвроОптистів» Дмитро Добродомов під час презентації річного звіту міжфракційного об’єдання.

jevro

За словами нардепа, «ЄвроОптимісти», які створювалися задля координації парламентської роботи у втіленні європейських реформ, упродовж року дотримувалися принципів, які відповідають демократичним зразкам.

«За рік ми змогли вибудувати міжнародний діалог, побудували міцну і системну роботу з громадянським суспільством, – пояснив парламентар. – Наше об’єдання є рівновіддаленим від будь-яких олігархічних кланів. Серед наших принципів – прозорі рішення і звітування перед суспільством та виборцем».

Окремо Добродомов виділив пакет Антикорупційних законів, які були створені та ухвалені за безпосередньої участі «ЄвроОптимістів».

«Ідеться про Закони, які вже незабаром набудуть чинності. Зокрема, Закон про державне  фінансування політичних партій, що було однією з основних вимог для виконання Україною Плану дій з візової лібералізації з ЄС. Також це ухвалення Закону, що робить публічним реєстр нерухомості та іншого майна політиків та чиновників», – пояснив нардеп.

Щодо роботи у наступному році, то, як заявив Добродомов, у 2016-му учасники об’єднання  планують ініціювати законопроекти щодо якості парламентаризму, збільшення прозорості ВРУ, проведення виборчої реформи.

«Також і надалі посилено провадитимемо антикорупційну діяльність, яка не терпить пауз. Тож, користуючись нагодою разом із колегами із «Народного контролю», «ЄвроОптимістами» закликаю всіх долучитися 23 грудня до Анктикорупційного форуму у Києві», – додав Добродомов.

Нагадаємо, міжфракційне об’єднання «ЄвроОптимісти» було зареєстроване 3 лютого 2015 року.  Зараз воно налічує 27 парламентарів.

Нагадаємо, у Києві, в середу, 23 грудня, о 17:00  відбудеться Антикорупційний форум, співорганізатором якого також виступає і «Народний контроль».  Адреса: Броварський проспект, 15,  Міжнародний Виставковий центр.