Екологічна комісія проведе виїзне засідання у парку «Знесіння»

Комісія екології та природокористування Львівської міської ради проведе виїзне засідання у парку «Знесіння», щоб детальніше вивчити проблемні питання перспективного плану розвитку території та затвердження його меж.

Про це повідомила голова комісії Ірини Оршак. За її словами, виїзд до «Знесіння» запланували на 28 липня.

«На засіданні ми плануємо детально розглянули питання перспективного плану розвитку території, а також функціонування велодоріжки у парку. Оскільки є багато запитань з цього приводу, в. о. директора парку до визначеного часу повинна надати нам повну інформацію. Також  ми ініціюємо проведення фінансового аудиту щодо витрачених коштів за 2016 рік», – зазначила Ірина Оршак.

За її словами, у проекті розвитку ландшафтного парку «Знесіння» передбачалось будівництво візит-центру.

«Проте місцеві мешканці заперечують щодо такого наповнення проекту, тому ми рекомендували департаменту містобудування ЛМР провести громадські обговорення у цьому питанні. Щодо меж парку, то як пояснила нам Мар’яна Задорожна, в.о. директора парку «Знесіння», питанням оформлення кадастрового номеру займалась підрядна організація, яка недобросовісно виконувала свої обов’язки і півтора року не виконувала свої зобов’язання згідно з договором. Але на сьогоднішньому засіданні отримали запевнення від керівництва, що до 28 липня буде наданий відповідний кадастровий номер і нарешті встановлені межі парку», – розповіла голова Комісії екології та природокористування Львівської міськради.

Крім цього, комісія прийняла рішення зобов’язати керівництво парку «Знесіння» вжити тимчасових заходів щодо заборони розпалення вогнищ у парку.