Фракційні вожді свідомо «валять» законопроект, який зробить діяльність АМКУ прозорою, – Добродомов

Складається враження, що депутати фракцій коаліції свідомо затягують ухвалення законопроекту, який передбачає прозору діяльність Антимонопольного комітету.

Про це заявив секретар Антикорупційного комітету ВРУ, лідер «Народного  контролю» Дмитро Добродомов після того, як сьогодні, 26 січня, ВРУ відправила проект закону (№2431) на повторне друге читання.

«Законопроект передбачає чіткі та прозорі правила гри у взаєминах АМКУ-підприємства. Зокрема,  ідеться про запровадження зрозумілих  нормативно-закріплених підходів до розрахунку штрафних санкцій за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.  Окрім того, підприємства зможуть оскаржити рішення АМКУ у суді, якщо вважатимуть покарання невмотивованим», – пояснив нардеп, який серед авторів законопроекту.

За його словами, ухвалення цього законопроекту – один із важливих пунктів Угоди між Україною та ЄС. Утім, видається, провал Угоди для декого у владі – менше зло, аніж публічність АМКУ.

«Те, що сьогодні вкотре затягується голосування по законопроекту, свідчить, що це робиться навмисно», – припускає Дмитро Добродомов.