Фракція «Народний контроль» у ЛМР не підтримала звіт виконавчих органів міської ради

Фракція «Народний контроль» у Львівській міській раді у повному складі не підтримала проект ухвали «Про звіт виконавчих органів міської ради», який розглядався сьогодні, 20 липня, під час засідання сесії.

Як пояснив керівник фракції Валерій Веремчук, по-перше, правильна ідея  була знівельована обраним для цього часом і ситуацією, адже такий звіт мав би відбуватися при повній сесійній залі, у максимальній присутності депутатів, журналістів і представників громадськості.

«Натомість для важливого звіту мер обрав засідання сесії, яке внесли позапланово у календар лише два тижні тому. Тож я сьогодні закликав перенести звіт на вересень, коли повноцінно стартує сесійний сезон. На жаль, підтримки у цьому не отримав», – написав Валерій Веремчук на своїй сторінці у Фейсбук.

Окрім того принциповим було внесення в проект ухвали окремими пунктами визнання незадовільною роботу управління комунальної власності, яке допустило чи навіть посприяло розкраданню комунального майна на сотні мільйонів, і чиновників, через яких місто втратило 300 млн на вивозі сміття за рік, утім не зробили нічого для вирішення самої кризи.

«Але міський голова почав шантаж – не проголосуєте за звіт, то як будете дивитися в очі тим чиновникам, які працюють сумлінно. Але я переконаний, що із цими працівниками у нас проблем не буде, але голосувати пакетом, куди пропихають тих, хто завалив свою роботу… Вибачте, це не до нашої фракції!», – резюмував Веремчук.