Фракція «Народний контроль» у Львівській облраді критично оцінює роботу Львівської ОДА

Центром уваги для будь-якої влади має бути людина та її інтереси, а не ефемерні цифри бюрократичних звітів.

Про це заявив керівник фракції «Народного контролю» в Львівській облраді Андрій Білоус під час звіту очільника Львівської ОДА Олега Синютки про виконання «Програми соціально-економічного розвитку Львівської області у 2015 році».

«Заслухавши звіт ми побачили бюрократичність підходів: багато цифр, технічних деталей замість аналізу рівня життя простої людини та дій влади, що цей рівень піднімають», – констатував  Білоус.

Депутати від «Народного контролю» висловили свої зауваження щодо конкретних напрямків роботи, до яких найбільше зауважень мають і жителі області. Зокрема,  це проблема організації пасажирських перевезень, за які відповідають відповідні підрозділи облдержадміністрації.

«Недоліки у роботі ОДА – результат із незадовільної кадрової політики керівництва області. Адже за більш ніж рік часу, відколи ОДА очолив Олег Синютка, значна кількість керівних посад залишаються вакантними, а до багатьох керівників підрозділів є суттєві претензії», –говорить Андрій Білоус.

За його словами, з огляду, що проект рішення щодо звіту голови ОДА не передбачав оцінювання якості виконання «Програми соціально-економічного розвитку», а лише її «прийняття до відома»,  фракція «Народний контроль»  прийняла рішення не голосувати за проект ухвали.