Фракція «Народний контроль» – учасник програми «Школа мерів»

Депутати фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді розпочали навчання в інноваційній освітній програмі «Школа мерів».
«Школа мерів» відбувається вже вчетверте. І її мета – підготувати чинних міських голів і кандидатів у мери разом з їхніми командами до управління містами в умовах децентралізації. Зокрема, команда «Народного контролю» – це її лідер, керівник фракції у Львівській міській раді Валерій Веремчук, депутати Віталій Свінціцький, Михайло Дідух, Ірина Оршак, координатори у Залізничному районі Оксана Медвідь і Володимир Баб’як.

«Гасло «Школи мерів» – «Зміни себе – зміни своє місто». І якщо відчуваєш готовність брати відповідальність за життя рідного міста та його мешканців, то змінюватися потрібно через постійне поповнення своїх знань і навичок. Завжди корисно знайомитися з досвідом інших міст, інноваційними підходами в управлінській сфері. Наприклад, у перший триденний модуль мали дуже корисне спілкування з екс-мером Черкас Сергієм Одаричем про досвід і шляхи вирішення ряду проблем міста. Частину із почутого запропонуємо реалізувати й у Львові», – говорить керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук.

Програма триватиме півроку. За цей час учасники «Школи мерів» – шість команд – візьмуть участь у восьми освітніх модулях. Резюмуватиме навчання розробка стратегії розвитку своїх міст учасниками програми.

«З колегами по фракції маємо чітке бачення, що потрібно робити у нашому місті, аби воно було комфортним, відкритим і успішним. А підсилені новими знаннями, впевнений, що у січні-лютому підготуємо справді новітню та ефективну програму розвитку Львова, яку втілюватимемо в життя», – наголосив Валерій Веремчук.