Франківці просять відновити транспортне сполучення між залізничним вокзалом і вул. Максимовича

До вул. Максимовича в Івано-Франківську із залізничного вокзалу курсувала лише одна маршрутка – №67. Та близько двох місяців тому її скасували. Відтак містяни звернулися до «Народного контролю» з проханням посприяти відновленню популярного маршруту.

Як виявилося, міська рада розірвала угоду із перевізником, який обслуговував маршрут №67. Нового перевізника місцеве керівництво мало визначити впродовж двох тижнів, утім проблема транспортного сполучення між вул. Максимовича і вокзалом існує вже майже два місяці. Відтак, місцевим мешканцям доводиться пішки долати небезпечну промислову зону, переходити через колії.

На звернення «Народного контролю» у міській раді пообіцяли вже на початку нового року скерувати на маршрут шість нових автобусів. До того часу знайдуть тимчасового перевізника.

«З 1 січня буде діяти новий маршрут №24, який курсуватиме через вулиці Сагайдачного, Максимовича та Промислову. Наразі ж тривають перемовини, щоби укласти тимчасову угоду з іншими перевізниками, щоб люди і тепер мали змогу користуватися громадським транспортом», – повідомив начальник міського департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку Михайло Смушак.

«Народний контроль» простежить, щоб влада дотрималася обіцянки і вже найближчим часом повернула маршрутки на скасований рейс.