Газовики переглянуть оплату за газ мешканцям вулиці Івасюка, 26

До «Народного контролю» звернулися мешканці вул. Івасюка, 26 в Івано-Франківську, які розповіли: упродовж півроку контролер не приймав показники за використаний газ, натомість тепер люди отримали рахунки із чималою заборгованістю.

Як розповів мешканець вул. Івасюка, 26 Сергій, йому приписали кількасот зайвих «кубів». Припускає, що 100 гривень боргу, який має ще від зими, газовики порахували за новими тарифами.

«Станом на червень була заборгованість сто гривень, зараз у нас заборгованість 2,5 тисячі гривень», – нарікає чоловік. Схожі ситуації у багатьох.

Скаржники самостійно вираховують, скільки і за що повинні платити, адже не можуть отримати роз’яснень від самих газовиків. За відповідями на численні питання пішли разом із «Народним контролем».

Перед телевізійною камерою діалог вдалося налагодити.  В управлінні газового господарства погодилися піти на зустріч людям і прийняти заяву на перерахунок оплати за газ.

««Народний контроль» буде стежити за ситуацією, щоби був чітко проведений перерахунок показників, розглянуті заяви, які подали люди. Активісти разом із громадою будуть домагатися чесного відношення до себе», – наголосив голова партійного осередку «Народного контролю» Прикарпаття Володимир Гергелюк.