Геннадій Чудак: Активним людям треба очолити владу, а не довічно її контролювати

Контролювати владу та змусити владу працювати чесно, – саме з такою метою  прикарпатський громадський діяч Геннадій Чудак приєднався до команди «Народного контролю». Тепер він переконаний: настав час, коли саме громадські активісти мають очолити  процеси самоврядування.

Принцип роботи активіста простий – не дозволити чиновникам ігнорувати соціальні та комунальні проблеми, серед яких ремонти доріг, дахів, міжбудинкових проїздів, допомога конкретним сім’ям. Власне, як вирішувати людські проблеми,  показує власним прикладом.

 «Я хочу подякувати Геннадію, який проявив  небайдужість до нашої справи, допоміг у вирішенні проблеми. По суті, він просто увійшов у становище нашої родини», – розповіла  мешканка вул. Тролейбусної, 12  в Івано-Франківську Уляна, якій Геннадій Чудак допоміг  із ремонтом даху.

Геннадій Чудак  став безпосереднім учасником «Народного контролю», саме тому що це один з рухів,  який дозволяє людям захищати свої права.

«Насправді після Майдану змінилося багато речей. Але, на жаль, чиновники як були так і залишилися безкарними», – переконаний Чудак.

Кілька років активіст «Народного контролю» Геннадій Чудак  завзято  співпрацює з медиками та освітянами Івано-Франківська.

«Пан Геннадій почав допомагати нашій поліклініці. Якби було більше таких людей, то наші заклади міста були б у кращому стані.  Відмови від нього жодного разу не чули.  Пана Геннадія справді хвилює,  що лікарі працюють у поганих умовах», – розповіла головний лікар Івано-Франківської міської поліклініки №3 Наталія Ветоха.

Директор ЗОШ №28 Василь Підручний додає: «З яких би питань я би до нього не звертався, він завжди йде нам на зустріч».

Очолити владу, а не контролювати її довічно – з такою метою Геннадій Чудак разом з командою «Народною контролю» вирішив іти у політику. Переконаний: люди, яких об’єднав Майдан, здатні змінити країну та повернути довіру до влади.

«У владі мають працювати професіонали. Я думаю, що зможу щось змінити у цій країні. Моїй дочці 9 років, я не хочу, щоб вона, коли виросте, шукала кращої  долі десь за кордоном. Хочу, щоб вона  гідно жила і працювала в Україні. Хочу, щоб Україна була заможна європейська держава», – наголосив Геннадій Чудак.