Генпрокурор – це політична фігура залежна від «договорняків», – Добродомов (+відео)

Сьогодні ключовими призначеннями керують люди, які очолюють корупцію в країні. Тому сподіватися на реальну боротьбу з корупцією – марна справа, потрібно змінювати всю правоохоронну систему.

Про це в ефірі «Свободи слова» на телеканалі ICTV заявив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов.

«Народний контроль» голосував проти призначення Луценка генпрокурором. Адже це, по суті, продовження рук Президента, генпрокурор повністю залежний від політичних «договорняків», – зазначив нардеп.

Добродомов наголосив, що крім повернення грошей Януковича, генпрокурор мав прозвітувати щодо справ нових корупціонерів. 

«Під час звіту Луценка в Раді жодного слова про нові корупційні скандали не було. Є яскравий приклад щодо злочинів та заяв екс-керівника  Держфінінспекціїї Миколи Гордієнка. В цій справі порушено 2000 кримінальних проваджень, які стосувалися розкрадання коштів на держпідприємствах як за часів Януковича, так і в уряді Яценюка, але конкретних результатів немає. А що з «нафтопродуктами Курченка», які потім розікрали вже нові корупціонери після Революції Гідності. Потрібно повністю реформувати усю прогнилу систему прокуратури», – розповів він.