Голова Житомирського обласного осередку «Народного контролю» спільно з мешканцями вулиці відвідала прийом заступника міського голови з приводу питання водопостачання по вулиці Промисловій

Вже 5 місяців мешканці будинків на вулиці Промисловій майже не отримують води. Люди не можуть нормально митися, прати речі та прибирати. Голова Житомирського обласного осередку «Народного контролю» спільно з мешканцями вулиці відвідала прийом Сергія Кондратюка, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади з приводу цього питання.

«Понад 100 квартир не отримує нормальне водопостачання, сплачуючи за послуги «Водоканалу». Протягом 5 місяців мешканці Промислової ставлять це питання. На сьогодні ремонтні роботи так і не закінчені, а влада постійно каже, що зробить все сьогодні-завтра», – коментує пані Олена, обурена мешканка будинку.

Під час прийому Світлана Пахольчук нагадала заступнику мера міста про запит на інформацію щодо цього питання, який «Народний контроль» написав ще на початку вересня і досі відповіді не має. Тобто, міська рада порушує закон України «Про доступ до публічної інформації». Однак Сергій Кондратюк на це питання чіткої відповіді не надав.

Варто зазначити, що заступник мера міста зв’язався з керівником КП «Житомирводоканал», який пообіцяв мешканцям цього мікрорайону, що до сьогоднішнього вечора вода на вулиці Промисловій буде. Сподіватимемося, що ця обіцянка не є пустими словами.