Голові обласного осередку «Народного контролю» погрожують

Вирішення проблеми земельних ділянок мешканців села Чулаківка Голопристанського району Херсонської області викликало бурхливу реакцію органів місцевого самоврядування. Заступник голови обласної ради Віталій Булюк висловив відверті погрози у відповідь на пропозицію вирішити земельне питання жителів села.

«Ти сам з Києва, от їдь на свою Київщину. Нічого тобі лізти на мою територію і не потрібно втручатися в мої справи…» – зазначив Булюк під час телефонної розмови з головою обласного осередку «Народного контролю» Херсонщини Валерієм Гурківським.

Земельне питання вимагає не лише демократичних шляхів вирішення, а й безпосереднього спілкування з людьми. За словами Гурківського, зустріч з селянами та спільні роздуми над проблемою здатні вирішити всі проблеми.

«Дії Булюка зовсім не характеризують його як свідомого громадянина та чесного депутата. Рекомендую Віталію Булюку відійти від бандитських замашок і йти шляхом спілкування з метою надання мешканцям Чулаківки допомоги», – підкреслив Гурківський.

Від незаконних дій депутатів Херсонської обласної ради постраждало близько 50 осіб.
Активісти й журналісти «Народного контролю» слідкують за подіями та проводять журналістське розслідування, в якому розкажуть усю правду села Чулаківка.

Чул 1 Чул 2