Головна мета влади – це грабувати країну, залізаючи до кишені кожного українця, – Гергелюк

Сьогодні головна мета влади – це грабувати Україну, залізаючи до кишені кожного громадянина. Про це заявив лідер «Народного контролю» Прикарпаття під час зустрічі активу партії, де партійці традиційно обмінялися думками, підсумовуючи 2017 рік та визначили пріоритетні завдання на майбутнє.

«Вже ні в кого немає сумніву, що теперішня влада не збирається втілювати вимоги Майдану, а займається, як і всі попередники, окозамилюванням. Головна їхня мета – це грабувати країну, залізаючи до кишені кожного українця! Тому ми повинні бути готові протидіяти цим зловживанням, та кожен у своєму місті, селі, місцевій раді конкретними, навіть локальними кроками реалізовувати ідеї Революції Гідності та змінювати Україну для майбутніх поколінь!» – заявив у своєму виступі Володимир Гергелюк.

Також виступив керівник «Народного контролю» Тлумаччини Зіновій Білуник, який поділився своїм досвідом діяльності депутата районної ради. Пан Зіновій закликав колег брати активну участь у сприянні реалізації інвестиційних проектів для місцевих громад. На його думку, необхідно більше доносити інформації до місцевих органів самоврядування та допомагати в коректному оформленні документації для участі в грантових та інших інвестиційних проектах.