Гриценко представив свою команду, це — одна з принципових вимог «Народного контролю», — Добродомов

Ще під час виборчої кампанії Анатолій Гриценко єдиний запропонував п’ятьох претендентів на посади, які, згідно з Конституцією, подаються Президентом.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі авторської програми «Ми зможемо!» на «4 каналі».

«Анатолій Гриценко — єдиний кандидат у Президенти, який представив пропозицію «Народного контролю». Раніше ми подали законопроект, згідно з яким кандидати мали б ще до виборів показати претендентів на ключові посади. На посаду генпрокурора Анатолій Гриценко запропонував Давіда Сакварелідзе. Раніше я пропонував його на цю посаду», — пояснив нардеп.

Добродомов наголосив, що за Президента Гриценка та генпрокурора Сакварелідзе, корупціонери та мародери опиняться на лаві підсудних.

«Лише професійний та чесний Генеральний Прокурор зможе довести до кінця усі гучні справи, які зараз тривають в країні. А також і ті нові, які з’являться. Я в цьому сумніву не маю. За час розслідувань ми завершимо формування Антикорупційного суду. Тоді усі хабарники отримають терміни, а вкрадені ними гроші будуть повернуті людям», — констатував лідер «Народного контролю».