Гриценко та Добродомов підписали Меморандум

Лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов та кандидат на посаду Президента Анатолій Гриценко підписали Меморандум про спільні дії.

Про це вони оголосили на спільній прес-конференції.

Політики об’єднують свої сили та закріплюють принципи співпраці. Зокрема у Меморандумі йдеться, що після перемоги на виборах Президента Анатолій Гриценко зобов’язується провести реальну деолігархізацію та ефективну судову реформу, дотримуватися антикорупційного законодавства та неухильного курсу країни до НАТО та Євросоюзу. Також провадити політику відновлення територіальної цілісності України, повернення окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. А основою соціальної реформи визначити подолання бідності.

«Я вже виконую спільні принципи, які ми сповідуємо з партією «Народний контроль». Дмитро Добродомов разом із колегами зареєстрував законопроект, який зобов’яже кандидатів у Президенти представити претендентів на ключові посади в країні. Я вже представив цю команду. Ми йдемо разом на президентські вибори, далі – на парламентські та формуємо уряд. Разом ми переможемо », – сказав Анатолій Гриценко.

Лідер «Народного контролю» додав, що лише чесний Президент зможе розвернути курс країни та вивести її з кризи.

«Сьогодні цим Меморандумом ми закріплюємо наші спільні принципи. Принципи, навколо яких ми об’єднуємося. Зараз є три великі небезпеки для подальшого розвитку країни. Це – перемога Порошенка, який очолює корупцію та мародерство і вважає, що може піти на другий термін. Перемога лідерів так званих соцопитувань, які прямо підпорядковуються олігархам. Реванш проросійських сил. Саме тому ми об’єднуємося і закликаємо усі притомні політичні сили поєднуватися. Я переконаний, що демократичні патріотичні партії переможуть на виборах. На президентських та парламентських», – наголосив Добродомов.

Нагадаємо, сьомого березня Дмитро Добродомов зняв свою кандидатуру з виборів Президента України та підтримав Анатолія Гриценка.