Гройсман відчитав у Раді Зубка через пожежу на териконах (+ відео)

Під час години запитань до Уряду депутат «Народного контролю»  Олег Мусій запитав у Прем’єра, чому досі не вирішена ситуація із пожежею на териконах  збагачувальної фабрики під Львовом, наголосивши, що профільні міністри та віце-прем’єр Зубко надсилають йому відписки.

«Ви обіцяли, що дасте доручення щодо ліквідації пожежі. Минулого тижня я там був – все горить і далі», – сказав Мусій і попросив Гройсмана навести лад із «мишами» в Уряді».

Гройсман переадресував питання нардепа про ситуацію з пожежами віце-прем’єру Геннадію Зубку, який, у свою чергу, емоційно заявив, що вже дав відповідне доручення  ліквідувати пожежу.

«Я тут при чому? Є ДСНС, є Мінпаливенерго, яке за це несе відповідальність. Я дав доручення ДСНС, далі що з мене треба?», – заявив Зубко.

На це Гройсман відреагував не менш емоційно))). Розмову можна було почути під час прямої трансляції парламентського засідання у п’ятницю.

Нагадаємо, що від початку року триває пожежа на териконах з відвалів породи ВАТ «Львівська вугільна компанія», 37% акцій фабрики належить державі. Попри чисельні звернення «Народного контролю» та депутатів ВРУ пожежу досі не ліквідовано. Тліюча порода отруює повітря навколишніх сіл та міст.